facebookBtn      twitter   LinkedInLogo-black rssBtn snemovnaBtn

Přijďte na Česko-polské setkání v Jeseníku

18 Říjen 2012 Tisk PDF

Chcete obchodovat s Polskem? Máte zájem o česko-polskou obchodní spolupráci? Chcete zástupce České a Polské republiky upozornit na problémy, které omezují vzájemnou obchodní výměnu?

Pak jste velmi vítáni na česko-polském setkání konaného pod záštitou Velvyslanectví Českérepubliky ve Varšavě, Velvyslanectví Polské republiky v Praze a českých a polských poslanců. Tentokrát se koná v Jeseníku 19. října 2012 od 13 do 19 hodin.

Navazujeme na setkání, které proběhlo loni v polských Katovicích. Hlavním cílem česko-polského setkání je otevřít diskuzi o možnostech rozšíření česko-polské hospodářské spolupráce. Odborníci podnikatelům, ale i zástupcům měst a obcí, poskytnou podpůrné informace o tom, co čekat při vstupu na polský/český trh. Na tomto setkání bude prostor na diskuzi o problémech, které přeshraniční obchodní partnery potýkají. Konkrétně věnujeme speciální prostor dopravní infrastruktuře.

Podrobný program a informace najdete níže na této stránce.

Svou účast, prosím, potvrďte Veronice Jouzové na e-mailové adrese   Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , a to nejlépe do 1. října. 2012. Kapacita našeho setkání je 100 osob.

Těšíme se na osobní setkání s Vámi. Věříme, že taková setkání pomohou prohloubit česko-polské nejen obchodní vztahy.

Lenka Andrýsová

PROGRAM KE STAŽENÍ ZDE.

PROGRAM V POLŠTINĚ ZDE.

POZVÁNKA V POLŠTINĚ ZDE.

 
Joomla SEO powered by JoomSEF